sobota 28. července 2012

Posteli ...

nad ránem my 
        chodíme spát
    v peřinách váleli 
      jsme        se už mockrát
Nikdy z nich 
nechce se nám                ven
vždyť 
    my 
       nich prožíváme 
          ten 
      náš malý sen

Žádné komentáře:

Okomentovat