sobota 28. července 2012
Posteli ...
nad ránem my
chodíme spát
v peřinách váleli
jsme se už mockrát
Nikdy z nich
n
echce se nám ven
vždyť
my
v
nich prožíváme
ten
náš malý sen
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat